Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

01 kwietnia, 2021

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzący czas niesie duchowe odrodzenie i napełni wszystkich siłą w pokonywaniu trudności. Życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz by ten szczególny czas był prawdziwym umocnieniem polskiej, chrześcijańskiej tradycji. Niech blask prawdy o Zmartwychwstaniu Syna Bożego rozświetla mroki codzienności, a wiara w nowe życie napełnia serca wszystkich wiarą, nadzieją i miłością.

Radosnego Alleluja życzą
Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Moj
Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak

życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).