Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

29 marca, 2024

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Zakliczyn,
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Aby świąteczne dni upływały w atmosferze serdecznych spotkań rodzinnych, w duchu polskiej tradycji. Życzymy, by Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełniło wszystkich wiarą oraz dało siłę w pokonywaniu trudności i pozwoliło z ufnością patrzeć w przyszłość.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zakliczynie
(-) Anna Moj

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn
(-) Dawid Chrobak

Zakliczyn, 2024 r.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).