Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Znaleziono psa na terenie miejscowości Borowa

06 maja, 2020

W dniu 30 kwietnia 2020  r. na terenie miejscowości Borowa został znaleziony pies. Pies jest bardzo sympatyczny i przyjazny. Szukamy właściciela psa.

Kontakt z Urzędem Miejskim w Zakliczynie pod nr 14 632-64-71 w godzinach pracy urzędu, tj. w poniedziałek od godz. 9.00 do 17.00, a w  pozostałe dni pomiędzy godzinami 7.45 a 15.45.

Zapraszamy do kontaktu.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).