Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Zmiany rozkładów jazdy gminnych linii komunikacyjnych w okresie stanu epidemii

08 maja, 2020
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, że od 11 maja 2020 roku zostaną przywrócone kursy na gminnej linii komunikacyjnej nr I Paleśnica – Wróblowice zgodnie z rozkładem jazdy:

Linia komunikacyjna nr I Paleśnica – Wróblowice

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T D, T D, T
Paleśnica Granica 07:08 08:58 11:53 14:53
Paleśnica I 07:10 09:00 11:55 14:55
Paleśnica 07:11 09:01 11:56 14:56
Borowa 07:12 09:02 11:57 14:57
Bieśnik 07:15 09:05 12:00 15:00
Bieśnik Granica 07:18 09:08 12:03 15:03
Zakliczyn – Szkoła 07:20 09:10 12:05 15:05
Zakliczyn – ul. Grabina III 07:21 09:11 12:06 15:06
Zakliczyn – ul. Grabina II 07:22 09:12 12:07 15:07
Zakliczyn ul. Grabina I 07:23 09:13 12:08 15:08
Zakliczyn Rynek 07:24 09:14 12:09 15:09
Zakliczyn Ośr. Zdr. 07:26 09:16 12:11 15:11
Lusławice 07:27 09:17 12:12 15:12
Lusławice Skrzyżowanie 07:28 09:18 12:13 15:13
Wróblowice Most 07:30 09:20 12:15 15:15
Wróblowice Remiza 07:31 09:21 12:16 15:16

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T D, T D, T
Wróblowice Remiza 07:35 10:18 13:12 15:29
Wróblowice Most 07:36 10:19 13:13 15:30
Lusławice Skrzyżowanie 07:38 10:21 13:15 15:32
Lusławice 07:39 10:22 13:16 15:33
Zakliczyn Ośr. Zdr. 07:40 10:23 13:17 15:34
Zakliczyn Rynek 07:42 10:25 13:19 15:36
Zakliczyn ul. Grabina I 07:43 10:26 13:20 15:37
Zakliczyn – ul. Grabina II 07:44 10:27 13:21 15:38
Zakliczyn – ul. Grabina III 07:45 10:28 13:22 15:39
Zakliczyn – Szkoła 07:46 10:29 13:23 15:40
Bieśnik Granica 07:49 10:32 13:26 15:43
Bieśnik 07:52 10:35 13:29 15:46
Borowa 07:55 10:38 13:32 15:49
Paleśnica 07:56 10:39 13:33 15:50
Paleśnica I 07:57 10:40 13:34 15:51
Paleśnica Granica 07:58 10:41 13:35 15:52

T  –kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat

D-  kursuje w pierwszą sobotę miesiąca

 

Linia komunikacyjna nr II Zakliczyn Rynek – Jamna – pozostaje bez zmian 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T
Zakliczyn Rynek 7:40 12:15
Bieśnik Granica 7:50 12:20
Bieśnik 7:55 12:25
Borowa 7:57 12:27
Paleśnica 7:59 12:29
Jamna 8:07 12:37

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T
Jamna 8:10 12:30
Olszowa 8:17 12:37
Paleśnica 8:20 12:40
Borowa 8:22 12:42
Bieśnik 8:24 12:44
Słona 8:27 12:47
Bieśnik Granica 8:31 12:51
Zakliczyn Rynek 8:37 12:57

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
T  – kursuje w pierwsza sobotę miesiąca

 

Linia komunikacyjna nr III Zakliczyn Rynek – Dzierżaniny od 1 kwietnia br. zmiana częstotliwości kursów do dwóch dziennie

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T
Zakliczyn Rynek 9:10 12:10
Zakliczyn Szkoła 9:13 12:13
Zdonia – Kuźnia 9:14 12:14
Wola Stróska 9:16 12:16
Stróże – Szkoła 9:17 12:17
Stróże 9:18 12:18
Filipowice – Podymacz 9:20 12:20
Filipowice 9:21 12:21
Filipowice 9:23 12:23
Ruda Kameralna 9:26 12:26
Borowa 9:28 12:28
Dzierżaniny 9:30 12:30

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T
Dzierżaniny 9:45 12:30
Borowa 9:47 12:32
Ruda Kameralna 9:50 12:35
Filipowice 9:52 12:37
Filipowice 9:54 12:39
Filipowice – Podymacz 9:56 12:41
Stróże 9:57 12:42
Stróże – Szkoła 9:58 12:43
Wola Stróska 10:00 12:45
Zdonia – Kuźnia 10:01 12:46
Zakliczyn Szkoła 10:02 12:47
Zakliczyn Rynek 10:06 12:51

T – kursuje od poniedziałku do piątku

D-  kursuje w pierwszą sobotę miesiąca




Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).