Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Zmiana rozkładu jazdy linii Tarnów-Nowy Sącz od 01.04.2021 r.

01 kwietnia, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z zamknięciem Dworca Autobusowego w Tarnowie od 01.04.2021 r. następuje zmiana rozkładu jazdy linii Tarnów-Nowy Sącz, godziny kursowania pozostają bez zmian.

Organizator: Marszałek Województwa Małopolskiego

ROZKŁAD JAZDY LINII KOMUNIKACYJNEJ Nowy Sącz – Zakliczyn – Tarnów

MARPOL W. Małek, R. Małek sp. j. Jelna 32, 33-318 Gródek n/Dunajcem

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego A6+ A6+ A6+ A6+
Nowy Sącz – MDA 05:05 06:05 13:05 14:00
Nowy Sącz – ul. Rejtana 05:07 06:07 13:07 14:02
Nowy Sącz – ul. Bulwar Narwiku – Most (II) 05:09 06:09 13:09 14:04
Nowy Sącz – ul. Tarnowska 05:12 06:12 13:12 14:07
Nowy Sącz – ul. Tarnowska – Zabełcze 05:14 06:14 13:14 14:09
Nowy Sącz – ul. Tarnowska – Galeria 05:16 06:16 13:16 14:11
Wielopole 05:18 06:18 13:18 14:13
Wielogłowy 05:19 06:19 13:19 14:14
Dąbrowa 05:20 06:20 13:20 14:15
Dąbrowa Szpital 05:21 06:21 13:21 14:16
Dąbrowa Góry 05:22 06:22 13:22 14:17
Zbyszyce 05:25 06:25 13:25 14:20
Wola Kurowska 05:26 06:26 13:26 14:21
Sienna II 05:28 06:28 13:28 14:23
Sienna I 05:29 06:29 13:29 14:24
Lipie Ośr. Wypoczynkowy 05:31 06:31 13:31 14:26
Lipie 05:33 06:33 13:33 14:28
Lipie I 05:35 06:35 13:35 14:30
Gródek nad Dunajcem Koszarka 05:37 06:37 13:37 14:32
Gródek nad Dunajcem 05:38 06:38 13:38 14:33
Bartkowa 05:39 06:39 13:39 14:34
Bartkowa Posadowa 05:41 06:41 13:41 14:36
Podole Górowa Szkoła 05:42 06:42 13:42 14:37
Bartkowa Posadowa Góra 05:44 06:44 13:44 14:39
Bujne 05:47 06:47 13:47 14:42
Paleśnica Granica 05:49 06:49 13:49 14:44
Paleśnica I 05:51 06:51 13:51 14:46
Paleśnica 05:53 06:53 13:53 14:48
Borowa 05:54 06:54 13:54 14:49
Bieśnik 05:56 06:56 13:56 14:51
Bieśnik Granica 05:58 06:58 13:58 14:53
Zakliczyn Rynek 06:00 07:00 14:00 14:55
Roztoka k/Zakliczyn 06:03 07:03 14:03 14:58
Olszyny 06:04 07:04 14:04 14:59
Olszyny Kościół 06:06 07:06 14:06 15:01
Olszyny k/Wojnicz 06:07 07:07 14:07 15:02
Sukmanie Sklep 06:09 07:09 14:09 15:04
Sukmanie 06:11 07:11 14:11 15:06
Wielka Wieś I 06:12 07:12 14:12 15:07
Wielka Wieś 06:14 07:14 14:14 15:09
Wojnicz- Skrzyżowanie Więckowice 06:16 07:16 14:16 15:11
Wojnicz – ul. Jagiellońska (Kościół) 06:18 07:18 14:18 15:13
Wojnicz Rynek 06:19 07:19 14:19 15:14
Wojnicz – Cmentarz 06:21 07:21 14:21 15:16
Łukanowice 06:23 07:23 14:23 15:18
Mikołajowice 06:25 07:25 14:25 15:20
Zgłobice – Dunajec 06:27 07:27 14:27 15:22
Zgłobice – ul. Krakowska – Salon VW 62 06:28 07:28 14:28 15:23
Tarnów – ul. Krakowska 94 06:30 07:30 14:30 15:25
Tarnów – ul. Krakowska 12-Liściasta 06:32 07:32 14:32 15:27
Tarnów – ul. Krakowska 10- Koszycka 06:34 07:34 14:34 15:29
Tarnów – Krakowska 08 – Kąpielowa 06:36 07:36 14:36 15:31
Tarnów – Krakowska 04 – Przemysłowa 06:38 07:38 14:38 15:33
Tarnów – Krakowska-Planty 06:40 07:40 14:40 15:35

A6+ kursuje od poniedziałku do piątku, w soboty, oraz w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

 

ROZKŁAD JAZDY LINII KOMUNIKACYJNEJ Tarnów – Zakliczyn – Nowy Sącz

MARPOL W. Małek, R. Małek sp. j. Jelna 32, 33-318 Gródek n/Dunajcem

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego A6+ A6+ A6+ A6+
Tarnów – Sikorskiego-02 07:15 08:45 15:05 16:10
Tarnów – ul. Krakowska 07 – Warsztatowa 07:17 08:47 15:07 16:12
Tarnów – ul. Krakowska 09 – Braci Żmudów 07:19 08:49 15:09 16:14
Tarnów – ul. Krakowska 11 – Czerwona 07:21 08:51 15:11 16:16
Tarnów – ul. Krakowska 13 – Czarna Droga 07:23 08:53 15:13 16:18
Zbylitowska Góra – ul. Krakowska-Spacerowa 67 07:25 08:55 15:15 16:20
Zgłobice ul. Krakowska – Zbylitowskich 63 07:27 08:57 15:17 16:22
Zgłobice “Dunajec” 07:29 08:59 15:19 16:24
Mikołajowice 07:31 09:01 15:21 16:26
Łukanowice 07:33 09:03 15:23 16:28
Wojnicz – Cmentarz 07:35 09:05 15:25 16:30
Wojnicz- Rynek 07:37 09:07 15:27 16:32
Wojnicz – Jagiellońska 07:39 09:09 15:29 16:34
Wojnicz Skrzyżowanie Więckowice 07:40 09:10 15:30 16:35
Wielka Wieś 07:42 09:12 15:32 16:37
Wielka Wieś I 07:44 09:14 15:34 16:39
Sukmanie 07:46 09:16 15:36 16:41
Sukmanie Sklep 07:48 09:18 15:38 16:43
Olszyny k  /Wojnicza 07:50 09:20 15:40 16:45
Olszyny Kościół 07:51 09:21 15:41 16:46
Olszyny 07:53 09:23 15:43 16:48
Roztoka k/Zakliczyna 07:54 09:24 15:44 16:49
Zakliczyn Rynek 07:56 09:26 15:46 16:51
Bieśnik Granica 07:58 09:28 15:48 16:53
Bieśnik 08:00 09:30 15:50 16:55
Borowa 08:02 09:32 15:52 16:57
Paleśnica 08:04 09:34 15:54 16:59
Paleśnica I 08:05 09:35 15:55 17:00
Paleśnica Granica 08:07 09:37 15:57 17:02
Bujne 08:09 09:39 15:59 17:04
Bartkowa Posadowa Góra 08:11 09:41 16:01 17:06
Podole Górowa Szkoła 08:14 09:44 16:04 17:09
Bartkowa Posadowa 08:15 09:45 16:05 17:10
Bartkowa 08:16 09:46 16:06 17:11
Gródek n/D 08:18 09:48 16:08 17:13
Gródek n/D Koszarka 08:20 09:50 16:10 17:15
Lipie I 08:21 09:51 16:11 17:16
Lipie 08:22 09:52 16:12 17:17
Lipie Ośr. Wypoczynkowy 08:24 09:54 16:14 17:19
Sienna I 08:25 09:55 16:15 17:20
Sienna II 08:27 09:57 16:17 17:22
Wola Kurowska 08:28 09:58 16:18 17:23
Zbyszyce 08:30 10:00 16:20 17:25
Dąbrowa Góry 08:32 10:02 16:22 17:27
Dąbrowa Szpital 08:34 10:04 16:24 17:29
Dąbrowa 08:36 10:06 16:26 17:31
Wielogłowy 08:37 10:07 16:27 17:32
Nowy Sącz – ul. Tarnowska – Galeria Szubryt 08:39 10:09 16:29 17:34
Nowy Sącz – ul. Tarnowska – Zabełcze 08:40 10:10 16:30 17:35
Nowy Sącz – ul. Tarnowska 08:42 10:12 16:32 17:37
Nowy Sącz – ul. Bulwar Narwiku – Most (II) 08:44 10:14 16:34 17:39
Nowy Sącz – ul Rejtana 08:47 10:17 16:37 17:42
Nowy Sącz – MDA 08:49 10:19 16:39 17:44

A6+ kursuje od poniedziałku do piątku, w soboty, oraz w dni wolne od pracy (niedziele i święta)




Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).