Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Zmiana organizacji ruchu w związku z przebudową drogi powiatowej nr 1408K w Rynku w Zakliczynie

21 czerwca, 2020

W związku wykonywaniem przebudowy drogi powiatowej nr 1408K w Rynku w Zakliczynie, od dnia 22 czerwca 2020 r. (poniedziałek) planowana jest zmiana organizacji ruchu. Zamknięty zostaje wjazd na płytę Rynku naprzeciwko Banku Spółdzielczego przy skrzyżowaniu Malczewskiego-Jagiellońska-Rynek. Otwarta zostanie natomiast jednokierunkowo od ul. Piłsudskiego droga gminna w północnej części Rynku (k. Poczty Polskiej) wraz ze skrzyżowaniem Rynek-Kamieniec-Mickiewicza. Dostępne będą 2 wjazdy na płytę Rynku w północnej części Rynku w Zakliczynie. Prosimy o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania. Za utrudnienia przepraszamy.

mapa z naniesioną zmianą organizacji ruchu

mapa z naniesioną zmianą organizacji ruchu
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).