Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Zmiana numeru telefonu z zakresu obsługi działalności gospodarczej

07 maja, 2020
Zmiana numeru telefonu z zakresu obsługi działalności gospodarczej

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że w zakresie obsługi:

– działalności gospodarczej (CEIDG – złożenie, zmiana, zawieszenie, wznowienie i zakończenie działalności)

– zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych (wydawanie, zmiana, wygaszanie decyzji, opłaty za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych)

– publicznego transportu zbiorowego i transportu drogowego (wydawanie licencji na taksówki, obsługa w zakresie Funduszu rozwoju przewozów autobusowych, wydawanie zezwoleń na wykonywanie regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym)

tymczasowo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 14 632 64 52 lub bezpośrednio w urzędzie w pokoju nr 2 (parter).

 

 

 
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).