Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Zaproszenie na zawody wojewódzkie OSP i PSP w Zakliczynie

29 czerwca, 2023

W najbliższy piątek i sobotę odbędą się w Zakliczynie „I Wojewódzkie Zawody w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy” organizowane przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego. Bazą zawodów będzie Kompleks Sportowo – Rekreacyjny „Kamieniec”.
Ceremonia oficjalnego otwarcia zawodów nastąpi 30 czerwca o godzinie 19-tej, a potem rozgrywane będą konkurencje nocne, które zaplanowano do godziny 3-ciej. 1 lipca od 8-mej do 15-tej przewidziano przeprowadzenie konkurencji dziennych. O 15:30 nastąpi ceremonia zakończenia zawodów. Patronaty nad zawodami przyjęli; Łukasz Smółka – wicemarszałek Małopolski, Roman Łucarz – starosta tarnowski oraz Dawid Chrobak – burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn. W zawodach udział weźmie 19 drużyn OSP i Państwowej Straży Pożarnej z niemalże całej Małopolski. Zachęcamy do kibicowania swoim drużynom.

Tekst: Kazimierz Dudzik, źródło: zakliczyninfo.pl

I Wojewódzkie Zawody w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, plakatGmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).