Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla

Zaproszenie na wydarzenie muzyczne „10/10 CZYLI DOMOSŁAWICKIE SZOŁ”

22 listopada, 2022

Już 28.11.2022 o godzinie 17:00 w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach odbędzie się prapremiera wydarzenia Grzegorza Majki „10/10 CZYLI DOMOSŁAWICKIE SZOŁ” w wykonaniu uczniów, nauczycieli oraz absolwentów Szkoły Muzycznej w Domosławicach, chóru MROS Małopolska, Zespołu Tanecznego oraz Zespołu Instrumentalnego SM w Domosławicach.
Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu.

Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).