Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa

Zaproszenie na uroczystości patriotyczno-religijne w Gminie Zakliczyn

15 października, 2020

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn w imieniu Organizatorów zaprasza do udziału w uroczystościach patriotyczno-religijnych w Gminie Zakliczyn:

• 18 października 2020 r. – Czarny Las (Pomniki) – cmentarz wojenny nr 290 w Charzewicach
  • 25 października 2020 r. – Słona – Pomnik Poległych Żołnierzy AK Plutonu “Radomyśl”

Szczegółowy program uroczystości na plakacie.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).