Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Zaproszenie na uroczystości Odpustu na Jamnej, Święta Pojednania i Dni Ojca Jana Góry oraz Jubileusz 30-lecia przekazania przez Gminę Zakliczyn reprezentowaną przez Wójta Gminy Stanisława Chrobaka budynku dawnej szkoły na Jamnej OO. Dominikanom wraz z przylegającym terenem oraz założenia Domu św. Jacka na Jamnej

09 sierpnia, 2022

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).