Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą w Zakliczynie

07 grudnia, 2022

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak serdecznie zaprasza na spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z mieszkańcami Miasta i Gminy Zakliczyn. Spotkanie odbędzie się w piątek, 9 grudnia 2022 roku o godz. 14.30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Zakliczynie. Wejście do hali od godz. 13.30 od strony ulicy Malczewskiego.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).