Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Zaproszenie na otwarcie wystawy „30 lat Dominikanów w Jamnej”

28 listopada, 2023
Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, Zakliczyńskie Centrum Kultury oraz Dom Zakonny O. Dominikanów w Jamnej zapraszają na otwarcie wystawy retrospekcyjnej na zakliczyńskim Rynku pod tytułem „30 lat Dominikanów w Jamnej” – 30 listopada 2023 r. o godz. 10.00.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).