Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Zapraszamy na Zakliczyński Kiermasz Wielkanocny

22 marca, 2023

To już stało się tradycją, że przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy na zakliczyńskim rynku organizowane są przedświąteczne kiermasze. Na przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, organizacji pozarządowych i lokalnych wytwórcach stoiskach, można nabyć regionalne potrawy i wypieki, wędliny i świąteczne ozdoby.

Tegoroczny Zakliczyński Kiermasz Wielkanocny odbędzie się 1 kwietnia (w sobotę) – początek otwarcia stoisk zaplanowany został na godzinę 8:30.

Stoiska kiermaszowe będą rozlokowane w pasażu handlowych od ratusza w kierunku Urzędu Miejskiego. W arkadach przy wejściu do ratusza burmistrz Dawid Chrobak będzie częstował uczestników kiermaszu i sobotniego jarmarku, tradycyjną zupą wielkanocną.

Chętnych do wystawienia stoisk podczas Kiermaszu Wielkanocnego zachęcamy do zgłaszania się do Zakliczyńskiego Centrum Kultury do dnia 24 marca – szczegóły na plakacie.

Tekst: Kazimierz Dudzik, grafika: Stanisław Kusiak
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).