Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Zamknięty odcinek drogi powiatowej numer 1410K relacji Zdonia-Czchów-Iwkowa

22 września, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, że w dniach 22-23 września 2022 roku w godzinach od 9.00 do 17.00 zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej numer 1410K relacji Zdonia — Czchów — Iwkowa na odcinku od szkoły średniej w miejscowości Zakliczyn do szkoły podstawowej w miejscowości Stróże. Na czas zamknięcia wyznacza się objazd ulicą Grabina oraz drogą powiatową 1408K relacji Zakliczyn — Stróże. Powodem zamknięcia są pilne prace związane z remontem drogi.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).