Poniedziałek, 28 września 2020r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Wrześniowe uroczystości patriotyczno-religijne w Gminie Zakliczyn

11 września, 2020

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn w imieniu Organizatorów zaprasza do udziału w uroczystościach patriotyczno-religijnych w Gminie Zakliczyn:

• 13 września – Ruda Kameralna
  • 20 września – Jamna
  • 27 września – Lasy Woli Stróskiej

Szczegółowy program uroczystości na plakacie.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).