Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Wodomaty w m. Wróblowice zamknięte od dnia 14 listopada br.

14 listopada, 2023
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że ze względu na zbliżający się okres zimowy z dniem 14 listopada br. zamknięte zostają wodomaty w m. Wróblowice. Wodomaty zostaną ponownie uruchomione w okresie wiosennym. Jednocześnie informujemy, że do czasu spadku temperatury powietrza poniżej zero stopni istnieje możliwość poboru wody przy placu targowym (Targowica) w Zakliczynie, ul. Grabina w godzinach: 7:00 – 9:00 w następujące dni: wtorek, środa, czwartek, sobota.

Istnieje możliwości poboru wody w innych dniach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z upoważnionym pracownikiem Urzędu. Osoba do kontaktu: Pan Jan Świderski tel. 600 301 827.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).