Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Weź pożyczkę unijną z projektu „Małopolska pożyczka” RPO WM 2014-2020

05 sierpnia, 2021

Masz pomysł na swój biznes? Myślisz o jego rozwoju, brakuje Ci środków? Weź pożyczkę unijną z projektu „Małopolska pożyczka” RPO WM 2014-2020!

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i inwestycji start-upów.
Miejsce spotkania: sala im. Spytka Jordana w Ratuszu w Zakliczynie, 11 sierpnia 2021 r. godz. 12:00.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).