Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Wernisaż prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dzierżaninach

03 kwietnia, 2023

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ W DZIERŻANINACH prowadzony przez STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W STRÓŻACH zaprasza na wernisaż prac Uczestników pt. „Życie jest sztuką, im więcej tchniesz w nie wyobraźni, tym lepszym okaże się dziełem.”

Otwarcie wernisażu odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2023 r. o godzinie 9:30 w sali im. Spytka Wawrzyńca Jordana w zakliczyńskim Ratuszu.

Istnieje możliwość zakupu rękodzieła. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na rehabilitację społeczną uczestników.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).