Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

We wtorek 27 września przeprowadzona zostanie zbiórka odpadów wielkogabarytowych w miejscowości Wesołów

21 września, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, że w najbliższy wtorek 27 września w miejscowości Wesołów przeprowadzona zostanie zbiórka odpadów wielkogabarytowych, opon do samochodów osobowych oraz kompletnego (niezdemontowanego) zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Wszystkie odpady wielkogabarytowe, opony oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawić w miejscu, z którego odbierane są odpady komunalne (pojemniki) do godziny 7:00

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).