Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego
Pokaż menu

W Wróblowicach znaleziono pieska

15 października, 2020

W dniu 14.10.2020 r. (środa) w miejscowości Wróblowice przy drodze powiatowej w okolicy remizy OSP znaleziono pieska. Piesek jest bardzo sympatyczny i przyjazny. Szukamy właściciela lub nowego domu dla pieska. Kontakt z Urzędem Miejskim w Zakliczynie pod nr 14 632-64-74 w godzinach 7.45 a 15.45. Zapraszamy do kontaktu.

pies znaleziony w miejscowości Wróblowice
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).