Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Utrudnienia w ruchu na drodze gminnej 203339K w miejscowościach Melsztyn – Charzewice (obok Zamku)

11 lipca, 2023
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z pracami realizowanymi w ramach zadania „Modernizacja dróg na terenie Gminy Zakliczyn oraz budowa mostu w miejscowości Bieśnik” Część I Modernizacja dróg na terenie Gminy Zakliczyn informujemy, iż w dniu 12.07.2023 r. w godzinach od 11:00 do 18:00 wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze gminnej 203339K zlokalizowanej w miejscowościach Melsztyn – Charzewice (obok Zamku). W trakcie realizacji prac droga będzie częściowo zamknięta. W związku z powyższym w trakcie realizacji prac utrudnione będzie przedostanie się do Zamku w Melsztynie (dojście pieszo). Za utrudnienia przepraszamy.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).