Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Uroczyste otwarcie Rynku w Zakliczynie

19 maja, 2022

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Zakliczyn na uroczyste otwarcie Rynku w Zakliczynie po rewitalizacji.
Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 21 maja 2022 r. o godz. 11.30 na scenie przed zakliczyńskim ratuszem.

Program uroczystości:

• występ „Klubu Małopolskich Heligonistów i Harmonistów” działającego przy Stowarzyszeniu „Klucz” w Zakliczynie,
  • powitanie zaproszonych Gości przez Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn Dawida Chrobaka,
  • wystąpienie Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka,
  • prezentacja multimedialna przebiegu rewitalizacji Rynku w Zakliczynie,
  • oficjalne otwarcie Rynku i przecięcie wstęgi,
  • poświęcenie płyty Rynku,
  • wystąpienia zaproszonych Gości,
  • występ Kapeli Podwórkowej „Gulony”, działającej przy Zakliczyńskim Centrum Kultury.

W związku z uroczystością część Rynku od strony Urzędu Miejskiego w sobotę zostanie wyłączona z handlu i możliwości parkowania samochodów (szczegóły na załączonej grafice). Prosimy o stosowanie się do przedstawionych na grafice ograniczeń.

część Rynku od strony Urzędu Miejskiego wyłączona z handlu i możliwości parkowania samochodów

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).