Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Turniej piłkarski na orliku w Paleśnicy

04 lipca, 2023

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy, PKS „Jedność” Paleśnica, Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Animator Orlika w Paleśnicy zapraszają na Turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn (dla młodzieży i dorosłych). Zawody odbędą się w sobotę 8 lipca o godzinie 14:00 na obiekcie Orlika w Paleśnicy. Zapisy i informacje na temat turnieju można uzyskać u trenera Roberta Kraj – tel. 604 074 570. Drużyny do turnieju należy zgłosić w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 lipca 2023 r. – liczy się kolejność zgłoszeń (liczba drużyn ograniczona!). Zgłoszenie drużyny można dokonać drogą elektroniczną na adres e-mail: robertkraj@wp.pl Każda startująca drużyna otrzyma pamiątkowy puchar. Za pierwsze trzy miejsca pamiątkowe medale i puchary zwycięzców. Planowany jest poczęstunek w postaci grilla i napojów dla uczestników turnieju.

Serdecznie zapraszamy.

Turniej piłkarski na orliku w Paleśnicy, plakat promocyjnyGmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).