Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Trwają prace nad usunięciem awarii sieci wodociągowej w m. Wróblowice

27 czerwca, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że od 27 czerwca 2022 r. będą trwały prace nad usunięciem awarii sieci wodociągowej w m. Wróblowice. W związku z powyższym wystąpią przerwy w dostawie wody na odcinku sieci wodociągowej od Remizy OSP Wróblowice w kierunku Tarnowa, do Wodomatu Nr 1. Wodomat Nr 1 zostanie wyłączony z użytkowania na czas naprawy awarii. Sieć wodociągowa na pozostałej części miejscowości Wróblowice oraz Zakliczyn, Kończyska, Lusławice, Zdonia, Wesołów będzie czynna. Przerwa w dostawie wody może potrwać kilka dni. Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).