Czwartek, 1 października 2020r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

Szukamy właścicieli lub nowych domów dla piesków

15 września, 2020

W ostatnim czasie na terenie Gminy Zakliczyn znaleziono dwa pieski. Pieski są bardzo sympatyczne i przyjazne. Szukamy właściciela lub nowego domu dla piesków. Kontakt z Urzędem Miejskim w Zakliczynie pod nr 14 632-64-74 w godzinach 7.45 a 15.45.

Zapraszamy do kontaktu.

– Pies, średni, rudo-czarny z białymi łapkami, gładki, wiek ok. 1 rok

pies, średni, rudo-czarny z białymi łapkami, gładki, wiek ok. 1 rok

– Suka, mała, ruda, kudłata, wiek: ok. pół roku

suka, mała, ruda, kudłata, wiek: ok. pół roku

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).