Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Spotkanie informacyjne dotyczące afrykańskiego pomoru świń

27 listopada, 2023
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W związku z apelem Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn oraz Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tarnowie zapraszają na spotkanie informacyjne, dotyczące zagrożenia wystąpienia afrykańskiego pomoru świń. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich rolników posiadających w gospodarstwie trzodę chlewną na terenie gminy Zakliczyn. Spotkanie odbędzie się w dniu 4 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 w Sali im. Spytka Jordana w Ratuszu w Zakliczynie.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).