Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Spotkanie dla grupy defaworyzowanej z obszaru LGD Dunajec-Biała

31 maja, 2023

Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała zaprasza na spotkanie mieszkańców obszaru, którzy należą do grupy osób defaworyzowanych, tj. kobiety, osoby bezrobotne, osoby poniżej 35 roku życia. Spotkanie odbędzie się dnia 6 czerwca 2023 r. (tj. wtorek) od 10:00 do 13:00 w Pogórzańskim Biurze Festiwalowym w Zakliczynie (ul. Rynek 15, 32-840 Zakliczyn). Zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Więcej informacji na stronie www.dunajecbiala.pl, https://www.facebook.com/lokalnagrupadzialaniadunajecbiala/ lub pod nr telefonu 14 665 37 37.

Spotkanie dla grupy defaworyzowanej z obszaru LGD Dunajec-Biała - plakat
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).