Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Sesja popularno-naukowa „35 – lecie przełomu demokratycznego w Polsce”

09 czerwca, 2024

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak oraz Dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury Kazimierz Dudzik zapraszają na sesję popularno-naukową „35 – lecie przełomu demokratycznego w Polsce”, która odbędzie się 11 czerwca o godzinie 11.00 w sali im. Spytka Jordana w ratuszu w Zakliczynie. Szczegóły na plakacie.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).