Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Rekrutacja do projektu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie „Łap skilla!”

13 kwietnia, 2021

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie planuje pierwszą turę rekrutacji do projektu „Łap skilla!” dla osób pracujących w wieku 18-24 lata. Rekrutacja będzie trwać w dniach 19.04.2021-30.04.2021 lub do wyczerpania limitu miejsc.

W  pierwszej turze do projektu może zostać przyjętych 500 osób, druga tura rekrutacji została zaplanowana na lipiec (dokładna data zostanie podana na stronie pociagdokariery.pl w późniejszym terminie), również dla 500 kandydatów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja odbywać się będzie tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony: https://lapskilla.pociagdokariery.pl/

Więcej informacji o planowanej rekrutacji oraz warunkach i wymaganiach dotyczących uczestnictwa w projekcie „Łap skilla!”znajdziesz w artykule: Wkrótce rekrutacja dla młodych pracujących (pociagdokariery.pl)

Warunki udziału w projekcie – do pobrania w pdf.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).