Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Raport o stanie Gminy Zakliczyn za 2019 rok

25 maja, 2020
Raport o stanie Gminy Zakliczyn za 2019 rok

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn przedstawia raport o stanie Gminy Zakliczyn za 2019 rok. Niniejszy dokument przygotowany został w oparciu o przepisy art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym i stanowi podsumowanie działalności Burmistrza w 2019 roku, w szczególności w zakresie realizacji polityk, programów i strategii oraz uchwał Rady Miejskiej w Zakliczynie.

Raport zawiera informacje i dane uzyskane od komórek organizacyjnych Urzędu Miejskiego w Zakliczynie oraz gminnych jednostek organizacyjnych, które stanowią źródło informacji o stanie naszej gminy. Przedstawiają sytuację Gminy Zakliczyn  w najważniejszych obszarach jej funkcjonowania, takich jak: strategie i programy rozwoju, budżet gminy, podatki i opłaty lokalne, inwestycje gminne, mienie gminne i gospodarka komunalna, oświata i kultura, pomoc społeczna, profilaktyka alkoholowa i pożytek publiczny, działalność gospodarcza i bezrobocie, bezpieczeństwo publiczne i ochrona przeciwpożarowa, Urząd Miejski i sprawy administracyjne, realizacja uchwał Rady Miejskiej w Zakliczynie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią raportu.

Raport o stanie Gminy Zakliczyn za 2019 rok – do pobrania w pdf.

 
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).