Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Przetargi ustne na dzierżawę kramów handlowych – przypominamy

17 maja, 2024
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

1. Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn przypomniana, że ogłoszono drugi przetarg ustny nieograniczony na oddanie w dzierżawę na okres 1 roku nieruchomości położonych w Zakliczynie – kram handlowy nr 2, 3 typ A. Powierzchnia przeznaczona pod dzierżawę wynosi 20,68 m2 powierzchnia użytkowa kramu (23,37 m2 powierzchnia zabudowy) i 20 m2 powierzchni do indywidualnego zagospodarowania (uprawniając dzierżawcę do zagospodarowania terenu 20 m2 wokół kramu).

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn przypomniana, że ogłoszono drugi przetarg ustny nieograniczony na oddanie w dzierżawę na okres 1 roku nieruchomości położonych w Zakliczynie – kram handlowy nr 6,7 typ B. Powierzchnia przeznaczona pod dzierżawę wynosi 7,88 m2 powierzchnia użytkowa kramu (9,58 m2 powierzchnia zabudowy) i 15 m2 powierzchni do indywidualnego zagospodarowania (uprawniając dzierżawcę do zagospodarowania terenu 15 m2 wokół kramu).

Więcej na stronie:
https://bip.malopolska.pl/umzakliczyn,a,2453353,ogloszenie-burmistrza-miasta-i-gminy-zakliczyn-o-drugim-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-oddanie-.html

2. Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn przypomniana, że ogłoszono pierwszy przetarg ustny nieograniczony na oddanie w dzierżawę na okres 1 roku nieruchomości położonych w Zakliczynie – kram handlowy nr 6,7 typ B. Powierzchnia przeznaczona pod dzierżawę wynosi 7,88 m2 powierzchnia użytkowa kramu (9,58 m2 powierzchnia zabudowy) i 15 m2 powierzchni do indywidualnego zagospodarowania (uprawniając dzierżawcę do zagospodarowania terenu 15 m2 wokół kramu).

Więcej na stronie:
https://bip.malopolska.pl/umzakliczyn,a,2453336,ogloszenie-o-pierwszym-przetargu-ustnym-nieograniczonym-nieograniczony-na-oddanie-w-dzierzawe-na-okr.html
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).