Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

Projekt „NOWY START W MAŁOPOLSCE Z EURESEM”

25 czerwca, 2024

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt skierowany do osób, które spędziły zagranicą co najmniej 6 miesięcy, powróciły do Małopolski w przeciągu ostatniego roku (12 miesięcy) i do tej pory nie mają pracy. Projekt ma tytuł „NOWY START W MAŁOPOLSCE Z EURESEM” a Uczestnicy projektu będą mieli m.in. możliwość skorzystania z 95% dofinansowania na bony szkoleniowe realizowane w Bazie Usług Rozwojowych, na które w ramach projektu zaplanowano 2,5 mln zł.

Biuro projektu „Nowy start w Małopolsce z EURESem”:

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków
737192937, 690260640, 664748290, 500573931
e-mail: powroty@wup-krakow.pl

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: https://www.pociagdokariery.pl/aktualnosci/1664-projekt-nowy-start-w-malopolsce-z-euresem-rekrutacja-ruszyla

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).