Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Projekt dla mieszkańców miasta i gminy Zakliczyn pn. DOSTĘPNOŚĆ DO ZDROWIA

06 maja, 2020
Projekt dla mieszkańców miasta i gminy Zakliczyn pn. DOSTĘPNOŚĆ DO ZDROWIA

Stowarzyszenie BEZ BARIER realizuje dla mieszkańców miasta i gminy Zakliczyn projekt pod nazwą DOSTĘPNOŚĆ DO ZDROWIA. To kolejna edycja znanego już wielu osobom “programu lekowego”. Dla osób ciężko i przewlekle chorych, niepełnosprawnych, w tym dzieci oraz osób starszych, dla których koszty leczenia są znacznym obciążeniem budżetów domowych, zostały przygotowane przedpłacone karty magnetyczne z możliwością realizacji w dowolnej aptece. Więcej informacji – w tym regulamin udzielenia tej pomocy – znajdziecie Państwo na stronie Stowarzyszenia:  http://www.bezbarier.org
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).