Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Program nieodpłatnych szczepień profilaktycznych przeciwko meningokokom typu B

05 sierpnia, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Twojego dziecka, zapraszamy Cię do uczestnictwa w programie nieodpłatnych szczepień profilaktycznych przeciwko meningokokom typu B. Jeżeli Twoje dziecko mieszka na terenie gminy Zakliczyn, nie ma więcej niż 2 lata bądź w bieżącym roku kalendarzowym kończy 2 lata i jednocześnie wcześniej nie zostało uodpornione przeciwko meningokokom – zgłoś się na konsultację do lekarza pediatry oraz szczepienie. Szczepione mogą być dzieci, które nie przebywają w placówkach sprawujących całodobową opiekę nad dziećmi pozbawionymi opieki rodzicielskiej Jest to wyjątkowa okazja, aby ochronić dziecko przed bakteriami, które wywołują takie choroby jak zapalenie płuc, zapalenie opon mózgowo – rdzeniowych lub sepsę.

Szczepienia są wykonywane w:

Centrum Zdrowia Zakliczyn spółka cywilna
Jerzy Woźniak, Paula Kołodziej
ul. Tarnowska 9
32-840 Zakliczyn
Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących Programu udziela realizator pod nr tel.: (14) 66 53 427 lub 730-791-200

Szczepienia realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Powiatu Tarnowskiego oraz Gminy Zakliczyn
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).