Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Prace przy gminnej sieci wodociągowej w miejscowości Zakliczyn

17 stycznia, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że w dniu 18 stycznia 2022 r. (wtorek) od godziny 8:00 trwać będą prace przy gminnej sieci wodociągowej w miejscowości Zakliczyn przy ul. Spokojnej, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostawie wody u odbiorców w miejscowościach Zakliczyn, Wesołów, Lusławice, Kończyska. Przerwa w dostawie wody może potrwać do godzin popołudniowych. Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).