Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Pomoc samorządu dla ratowników medycznych w Zakliczynie

05 maja, 2020

Gmina Zakliczyn udzieliła wsparcia miejscowemu zespołowi ratownictwa medycznego Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Zakliczyńskiej filii wyjazdowej burmistrz Dawid Chrobak przekazał pralkę, suszarkę oraz generator ozonu.

Sprzęt przyda się personelowi Pogotowia w codziennej pracy w okresie panującej pandemii koronawirusa – tłumaczy burmistrz Dawid Chrobak. – Pomoże ratownikom medycznym między innymi w utrzymywaniu czystości i sterylności mundurów.

O taką pomoc do zakliczyńskiego samorządu zwrócili się tamtejsi ratownicy medyczni w związku z koniecznością wdrażania specjalistycznych procedur oraz dodatkowych środków ostrożności w okresie pandemii koronawirusa.
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).