Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Otwarcie wypożyczalni rowerów elektrycznych dla seniorów

28 maja, 2020

Od 12.05.2020 r. do dnia 31.12.2020 r. mieszkańcy Zakliczyna (kobiety powyżej 60 roku życia i mężczyźni powyżej 65 roku życia) mają możliwość korzystania z bezpłatnej wypożyczalni rowerów elektrycznych, która została uruchomiona przez Gminę Zakliczyn i Samarytańską Federację Organizacji Pozarządowych. Rowery zostały zakupione ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz z budżetu Gminy Zakliczyn w ramach projektu „Aktywni seniorzy w cyfrowym Zakliczynie”.

Wypożyczalnia zlokalizowana jest w „Centrum aktywizacji i opieki seniorów w Gminie Zakliczyn”, pod adresem Kończyska 85, 32-840 Zakliczyn. Do dyspozycji znajduje się 5 sztuk rowerów elektrycznych różnych typów, które można wypożyczać od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-15:00.

Rezerwacji roweru można dokonać osobiście, telefonicznie pod numerem telefonu 14 6552095 lub mailem na adres: senior@zakliczyn.pl. Szczegółowe informacje dotyczące warunków wypożyczenia, zamieszczone są na stronie internetowej www.senior.zakliczyn.pl w zakładce Regulamin.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).