Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny

Ostrzeżenie meteorologiczne: silny wiatr drugiego stopnia

17 stycznia, 2022
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

IMGW-PIB  Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/ do 50 km/h w porywach do 115/km/h, z zachodu i północnego zachodu. Przejściowe burze.

Ważność:  od godz. 11.54 dnia 17.01.2022 r. do godz. 19.00 dnia 17.01.2022 r.

Obszar: powiat tarnowski.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).