Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Ostrzeżenie meteorologiczne o silnym deszczu z burzami trzeciego stopnia

05 sierpnia, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Wysokość opadu miejscami od 80 mm do 100 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 80 km/h, które wystąpią głównie w ciągu dnia. Lokalnie możliwy grad.

Ważność: od godz. 15.00 dnia 5.08.2021 r. do godz. 10.00 dnia 6.08.2021 r.

Obszar: powiat tarnowski.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).