Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzy z gradem pierwszego stopnia

07 maja, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 15 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad.

Ważność: od godz. 13.00 dnia 07.05.2021 do godz. 20.00 dnia 07.05.2021 r.

Obszar: powiat tarnowski.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).