Piątek, 5 marca 2021r. | Imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila
Pokaż menu

Od 13 stycznia br. obowiązuje zaktualizowany rozkład jazdy gminnych linii komunikacyjnych. Zapraszamy do korzystania z komunikacji lokalnej

13 stycznia, 2021
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII KOMUNIKACYJNEJ NR I
Paleśnica – Wróblowice

FHU MOTOR Wojciech Zgórniak
ul. Jagiellońska 20
32-840 Zakliczyn

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T D, T D, T
Paleśnica Granica 07:05 09:00 11:05 14:53
Paleśnica I 07:07 09:02 11:07 14:55
Paleśnica 07:08 09:03 11:08 14:56
Borowa 07:11 09:06 11:11 14:59
Bieśnik 07:14 09:09 11:14 15:02
Bieśnik Granica 07:16 09:11 11:16 15:04
Zakliczyn – Szkoła 07:18 09:13 11:18 15:05
Zakliczyn – ul. Grabina III 07:19 09:14 11:19 15:06
Zakliczyn – ul. Grabina II 07:20 09:15 11:20 15:07
Zakliczyn ul. Grabina I 07:21 09:16 11:21 15:08
Zakliczyn Rynek 07:22 09:17 11:22 15:10
Zakliczyn Ośr. Zdr. 07:23 09:18 11:23 15:11
Lusławice 07:24 09:19 11:24 15:12
Lusławice Skrzyżowanie 07:25 09:20 11:25 15:13
Wróblowice Most 07:27 09:22 11:27 15:15
Wróblowice Remiza 07:28 09:23 11:28 15:16

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T D, T D, T
Wróblowice Remiza 07:35 09:35 11:40 15:25
Wróblowice Most 07:36 09:36 11:41 15:26
Lusławice Skrzyżowanie 07:38 09:38 11:43 15:28
Lusławice 07:39 09:39 11:45 15:30
Zakliczyn Ośr. Zdr. 07:40 09:40 11:46 15:31
Zakliczyn Rynek 07:42 10:42 14:30 15:32
Zakliczyn ul. Grabina I 07:43 10:43 14:31 15:33
Zakliczyn – ul. Grabina II 07:44 10:44 14:32 15:34
Zakliczyn – ul. Grabina III 07:45 10:45 14:33 15:35
Zakliczyn – Szkoła 07:46 10:46 14:34 15:36
Bieśnik Granica 07:50 10:50 14:38 15:40
Bieśnik 07:53 10:53 14:41 15:43
Borowa 07:55 10:55 14:43 15:45
Paleśnica 07:57 10:57 14:45 15:47
Paleśnica I 07:58 10:58 14:46 15:48
Paleśnica Granica 08:00 11:00 14:47 15:49

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
T – kursuje w pierwszą sobotę miesiąca

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII KOMUNIKACYJNEJ NR II
Zakliczyn Rynek – Jamna

FHU MOTOR Wojciech Zgórniak
ul. Jagiellońska 20
32-840 Zakliczyn

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T
Zakliczyn Rynek 8:05 12:15
Bieśnik Granica 8:10 12:20
Bieśnik 8:13 12:25
Borowa 8:16 12:27
Paleśnica 8:18 12:29
Jamna 8:23 12:37

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T
Jamna 8:25 12:40
Olszowa 8:30 12:47
Paleśnica 8:33 12:50
Borowa 8:35 12:52
Bieśnik 8:37 12:54
Słona 8:40 12:57
Bieśnik Granica 8:42 13:01
Zakliczyn Rynek 8:45 13:07

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
T – kursuje w pierwsza sobotę miesiąca

 

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII KOMUNIKACYJNEJ NR III
Zakliczyn Rynek – Dzierżaniny

FHU MOTOR Wojciech Zgórniak
ul. Jagiellońska 20
32-840 Zakliczyn

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T D, T D, T
Zakliczyn Rynek 6:30 9:10 12:10 14:50
Zakliczyn Szkoła 6:33 9:13 12:13 14:58
Zdonia – Kuźnia 6:34 9:14 12:14 14:59
Wola Stróska 6:36 9:16 12:16 15:01
Stróże – Szkoła 6:37 9:17 12:17 15:02
Stróże 6:38 9:18 12:18 15:03
Filipowice – Podymacz 6:40 9:20 12:20 15:05
Filipowice 6:41 9:21 12:21 15:06
Filipowice 6:43 9:23 12:23 15:08
Ruda Kameralna 6:46 9:26 12:26 15:11
Borowa 6:48 9:28 12:28 15:13
Dzierżaniny 6:50 9:30 12:30 15:15

 

Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego D, T D, T D, T D, T
Dzierżaniny 6:55 9:45 12:30 15:20
Borowa 6:57 9:47 12:32 15:22
Ruda Kameralna 7:00 9:50 12:35 15:25
Filipowice 7:02 9:52 12:37 15:27
Filipowice 7:04 9:54 12:39 15:29
Filipowice – Podymacz 7:06 9:56 12:41 15:31
Stróże 7:07 9:57 12:42 15:32
Stróże – Szkoła 7:08 9:58 12:43 15:33
Wola Stróska 7:10 10:00 12:45 15:35
Zdonia – Kuźnia 7:11 10:01 12:46 15:36
Zakliczyn Szkoła 7:12 10:02 12:47 15:37
Zakliczyn Rynek 7:16 10:06 12:51 15:41

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku
T – kursuje w pierwszą sobotę miesiąca




Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).