Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Ochotnicza Straż Pożarna w Gwoźdźcu zakupiła tor przeszkód dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

10 lipca, 2024

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwoźdźcu informuje, że otrzymała pomoc finansową w ramach Programu „Mały Strażak” z budżetu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz budżetu Gminy Zakliczyn w ramach zadania pod nazwą „Wyposażenie MDP OSP Gwoździec w tor przeszkód CTIF – niezbędny sprzęt szkoleniowy”.
Celem zadania pod nazwą: „Wyposażenie MDP OSP Gwoździec w tor przeszkód CTIF – niezbędny sprzęt szkoleniowy” był zakup kompletnego toru przeszkód MDP zgodnego z regulaminem CTIF wraz z dodatkowym wyposażeniem tj. hydronetka MDP CTIF.
Koszt całkowity zadania: 23.800,00 zł.
Otrzymane dofinansowanie na realizację zadania:
1. Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie – 10.150,45 zł.
2. Gmina Zakliczyn w wysokości – 13.500,00 zł.
3. Środki własne OSP Gwoździec – 149,55 zł.

Zakupiony tor stworzy nowe możliwości w organizowaniu zabaw oraz konkurencji mających na celu podniesienie sprawności fizycznej członków MDP. Nowo zakupiony sprzęt będzie w użyciu na większości organizowanych zbiórek i będzie służył rozwojowi członków MDP jak i samej formacji MDP, jaką tworzą członkowie wraz z opiekunami, oraz pozwoli na rozwój członków MDP.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

 

 
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).