Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Nabory wniosków w Lokalnej Grupie Działania Dunajec-Biała

05 sierpnia, 2020

W związku z ogłoszonymi naborami wniosków o przyznanie pomocy na operacje w następujących zakresach:
– podejmowanie działalności gospodarczej przez osoby z grup defaworyzowanych poza sektorem turystyki i czasu wolnego,
– zabytki poddane pracom konserwatorskim lub/i restauratorskim

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała informuje o organizowanych spotkaniach informacyjnych w poszczególnych Gminach. Podczas spotkań przedstawione zostaną m.in. warunki naboru, kryteria wyboru operacji, kwalifikowalność wydatków oraz prowadzone będą konsultacje na temat prawidłowego przygotowania, realizacji i rozliczania wniosków o przyznanie pomocy.

Spotkanie dla beneficjentów z Gminy Zakliczyn odbędzie się w dniu 19.08.2020r. godz. 11:00-13:00 w siedzibie Biura LGD Dunajec-Biała, ul. Browarki 7, 32-840 Zakliczyn.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkania. Więcej informacji na stronie www.dunajecbiala.pl lub pod nr telefonu 14 665 37 37.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).