Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Nabór uczestników do projektu stypendialnego “Melodie ludowe wygrane na heligonce i harmonii polskiej”

16 czerwca, 2020
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Tadeusz Malik ogłasza nabór uczestników warsztatów edukacyjnych online nauki gry na instrumencie  heligonka oraz harmonii polskiej w ramach projektu stypendialnego “Melodie ludowe wygrane na heligonce i harmonii polskiej” przyznanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego na upowszechnianie kultury w internecie Kultura w sieci.

Projekt pt. Melodie ludowe wygrane na heligonce i harmonii polskiej, to operacja edukacyjna mająca na celu reaktywowanie i upowszechnianie kultury muzycznej gry na instrumencie ludowym heligonka oraz harmonii polskiej na Pogórzu. W warsztatach online prowadzonych od lipca 2020 r. do września 2020 r. mogą wziąć udział dzieci oraz młodzież z obszaru Pogórza (gm. Zakliczyn, gm. Pleśna, gm. Ciężkowice, gm. Wojnicz).

Więcej informacji na temat warsztatów oraz zapisy uczestników do projektu pod nr telefonu 695-028-224. Rekrutacja uczestników projektu będzie trwać od 22 czerwca 2020 r. do 29 czerwca 2020 r. Ilość miejsc organiczna.

 
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).