Sobota, 5 grudnia 2020r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Możliwe przerwy w dostawie wody w miejscowości Gwoździec

19 listopada, 2020
Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Ratusz w Zakliczynie / Andrzej O - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Zakliczynie informuje, że z związku z awarią sieci wodociągowej w m. Doły w dniu dzisiejszym tj. (czwartek) 19.11.2020 roku może wystąpić przerwa w dostawie wody w miejscowości Gwoździec.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).