Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Małopolska Izba Rolnicza zaprasza na szkolenie z zakresu nowoczesnych technik uprawy zbóż

06 grudnia, 2023
Małopolska Izba Rolnicza zaprasza na szkolenie z zakresu nowoczesnych technik uprawy zbóż

Małopolska Izba Rolnicza zaprasza na szkolenie z zakresu nowoczesnych technik uprawy zbóż które odbędzie się 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w remizie OSP w Zakliczynie, ul. Browarki 7.

Szkolenie skierowane jest do rolników prowadzących gospodarstwa rolne na terenie Gminy Zakliczyn.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze przybycie celem wypełnienia listy obecności i formularzy zgłoszeniowych (formularz musi wypełnić każdy uczestnik więc ważne jest żeby zabrali Państwo ze sobą numer producenta nadawany przez ARiMR).
W szkoleniu uczestniczyć mogą małżeństwa.

W razie pytań proszę o kontakt z Biurem MIR w Tarnowie (14 621-00-64 lub 792001716).

Do pobrania:

1) program szkolenia
2) formularz szkoleniowy

 
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).