Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Lokalna Grupa Działania Dunajec – Biała organizuje Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich na ludowe ozdoby świąteczne z naturalnych materiałów

03 grudnia, 2020

By zachować tradycje tworzenia dawnych ozdób świątecznych Lokalna Grupa Działania ogłasza KONKURS NA LUDOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE Z NATURALNYCH MATERIAŁÓW (ozdoby choinkowe jak również pozostałe ozdoby do powieszenia np. „pająki”) skierowany dla członków lub osób reprezentujących Koła Gospodyń Wiejskich z gmin wchodzących w skład LGD Dunajec-Biała tj.: Wojnicz, Pleśna, Zakliczyn, Ciężkowice. Konkurs trwa od 1 do 18 grudnia 2020 roku.

Wszelkie szczegóły i karty zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://lgd.dunajecbiala.pl/…/konkurs-na-ludowe-ozdoby…/

bądź pod numerem telefonu 14 665 37 37.

 
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).