Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

Konkursy – Powszechny Spis Rolny 2020

21 października, 2020

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach ogłoszonych przez Główny Urząd Statystyczny oraz do włączenia się w szeroką promocję i popularyzację Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Wykaz, opis i regulaminy poszczególnych konkursów umieszczone są na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Krakowie: https://krakow.stat.gov.pl/powszechny-spis-rolny-psr-2020/konkursy/

Szczegółowe informacje na temat spisu dostępne są na stronie internetowej spisrolny.gov.pl oraz pod numerem infolinii 22 279 99 99.

Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).