Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Koniec naboru wniosków w ramach programu „MÓJ PRĄD” na dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych

12 października, 2021

W dniu 06.10.2021 r. o godzinie 14:05 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zamknął nabór wniosków o dofinansowanie z powodu wyczerpania budżetu programu. Regulamin PP Mój Prąd Część 1) Program Mój Prąd na lata 2021 – 2023 przewiduje zatrzymanie naboru wniosków w przypadku wyczerpania budżetu Programu przed terminem zakończenia naboru wniosków wskazanym w ogłoszeniu o naborze. Platforma GWD zostanie zamknięta i nie będzie możliwości złożenia nowych wniosków.

baner z napisem "Mój Prąd"
Gmina Zakliczyn
Zakliczyn – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Położona jest w strefie Pogórza Karpackiego (na pograniczu Pogórza Wiśnickiego, Rożnowskiego i Ciężkowickiego, rozdzielonych rozległą doliną środkowego biegu Dunajca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).